Co to jest Wo Token

WO TOKEN jest elektronicznym multiportfelem do przechowywania cyfrowych aktywów (kryptowalut czy też tokenów) działającym poprzez mobilną aplikację telefoniczną.

Oprócz funkcji przechowywania kryptowalut umożliwia on również generowanie dodatkowego dochodu w oparciu o arbitraż oraz handel kryptowalutami (oprogramowanie Apollo) a także korzystanie i dostęp do zestawu zintegrowanych usług.

WoToken płaci więc dzienne odsetki za samo korzystanie z tego portfela i przechowywanie aktywów kryptowalutowych (po uruchomieniu inteligentnego robota Apollo).

Na naszym portfelu możemy wygenerować indywidualny adres dla każdego z aktywów kryptowalutowych, który następnie możemy zasilić. Wspierane aktywa: Bitcoin (BTC), Etherum (ETH), Litecoin (LTC), EOS, Tether (USDT), Bitcoin Cash (BCH), SKB, WBD oraz autorski token użytkowy WOR. Te aktywa możemy połączyć z kartą debetową Mastercard.

Nie ze wszystkich usług możemy korzystać, ale patrząc na to jakie zakładki dostępne są w portfelu i z jakimi serwisami zewnętrznymi WoToken nawiązał współpracę, możemy być pewni, że te usługi będą wszechstronne.

WoToken jest aplikacją zdecentralizowaną (DApp) co oznacza, że tylko my mamy dostęp do naszego konta dzięki wygenerowanemu prywatnemu kluczowi.

WoToken jest ściśle powiązany z następującymi podmiotami:

Neraex – japońska giełda kryptowalut – operator użytkowy
1worldblockchain – deweloperzy projektu
Transglobalus – azjatycka firma ubezpieczeniowa

 

Instalacja

Aplikacja mobilna WoToken dostępna jest dla telefonów z systemami Android oraz iOS:

 

Instrukcja instalacji i rejestracji dla iPhone (IOS) i Android

  1. W przypadku systemu Android instrukcja instalacji jest prosta, ściągamy aplikację na telefon i ją instalujemy standardową drogą tak jak i inne aplikacje. Jeśli więc posiadasz ten system i masz już zainstalowaną aplikację przejdź od razu do punktu 6. W przypadku telefonów iPhone instrukcja jest trochę inna:
  2. Przejdź na stronę pobierania aplikacji i naciśnij zielony przycisk:

Naciśnij zielony przycisk3. Ściągnij aplikację na swój telefon

4. Zainstaluj aplikację

5. Dodaj aplikację do “zaufanych”: Ustawienia > Ogólne > Profile lub Profile i urządzenia zarządzane, a następnie kliknij na aplikację WoToken (Silver Webbuzz deweloper).

6. Otwórz aplikację WoToken na telefonie.

7. Kliknij “Sign Up”.

8. Wypełnij formularz rejestracyjny podając:

  • kraj rejestracji telefonu
  • kod weryfikacyjny, który przyjdzie na nasz telefon smsem po kliknięciu przycisku “GET CODE”
  • hasło do logowania
  • potwierdź hasło
  • wprowadź dodatkowe hasło do wypłat
  • wprowadź kod zapraszający (invitation code): En3pEZBNqm

Po prawidłowej rejestracji możemy zalogować się do aplikacji (“Log In”). Naszym loginem jest nasz numer telefonu.

WoToken jest aplikacją zdecentralizowaną, dlatego nikt nie zna naszego hasła i nie może mieć dostępu do naszego konta bez specjalnego prywatnego klucza, który zostanie dla nas wygenerowany. Zapisz go w bezpiecznym miejscu. Dodatkowo, zostanie dla nas wygenerowanych 10 słów mnemonicznych, których użycie jest konieczne aby zresetować hasło do naszego konta. Zachowaj je również w bezpiecznym miejscu i zapisz je w podanej kolejności. Następnym krokiem jest weryfikacja prawidłowego zapisu słów mnemonicznych poprzez ich przepisanie w podanej wcześniej kolejności.

Masz pytania? Skontaktuj się!